Live cooking to dynamiczne i widowiskowe show połączone z degustacją potraw przygotowanych na Twoich oczach. Zapraszamy na smakowitą opowieść zdradzającą tajniki warsztatu, pełną ciekawych anegdot i interesujących technik opartych na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu chefa Korczaka.

Tematykę pokazów zawsze dostosowujemy do Twoich potrzeb oraz motywu przewodniego wydarzenia, a ich długość planujemy indywidualnie, w zależności od czasu, którym dysponujesz. Nasi asystenci to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, którzy z taką samą sprawnością przygotują degustację dla kilku jak i kilku tysięcy Twoich gości.

Realizujemy wydarzenia na zlecenie osób prywatnych, agencji eventowych, instytucji, centrów handlowych, hipermarketów, festiwali, targów, imprez plenerowych czy pikników. Live cooking to skuteczna i zapadająca na długo w pamięci forma promocji ulubionych miejsc, marek, produktów, usług czy inicjatyw.

Zapewniamy delikatnie podświetlane, wolnostojące, kompleksowo wyposażone stanowisko pozwalające na doskonałą ekspozycję Twojej marki. Pracujemy na profesjonalnym i estetycznym sprzęcie oraz jakościowych i sezonowych produktach. Dysponujemy pełnym systemem nagłośnieniowym. Współpracujemy z firmą zajmującą się profesjonalnymi projekcjami, dzięki którym jesteśmy w stanie przedstawić każdy detal naszej pracy, zapewniając tym samym perfekcyjną jakość odbioru nawet kilkutysięcznej grupie gości.

Nasze wydarzenia realizujemy w absolutnie każdym miejscu na świecie, dysponując przy tym ogromną bazą sali konferencyjnych, hoteli, studiów kulinarnych, dogodnych plenerów oraz niestandardowych przestrzeni eventowych.