Wyprawa Kulinarna Grecja 2016 – I i II edycja.

Po wielu latach planowania, kumulowania smaków, wiedzy oraz niezbędnych kontaktów organizujemy wyśnioną kulinarną wyprawę do miejsca, w którym chef Kuba Korczak spędził kawał swojego życia.
Zapraszamy Was na podróż po zapachach i smakach, w miejsce gdzie liczą się tylko słońce, pachnące powietrze, spokój, totalny relaks, obłędne widoki, niesamowita przyroda oraz całkowity brak ograniczeń. Miejsce, w którym otoczy Was ocean najdoskonalszych produktów, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Miejsce, w którym spotkacie się w cztery oczy (czy też język w język) ze smakiem doskonałym.
Wszystkich, którzy nie mieli okazji zakochać się greckich krajobrazach zapraszamy tutaj:
https://www.facebook.com/Passion4Greece/videos/919915784759661/(oglądajcie niekoniecznie z muzyką)
Wyspa na którą Was zapraszamy to miejsce idealne dla wszystkich. Jest stosunkowo nieduża, w ogromnej większości swojej powierzchni przepięknie zielona i zupełnie dzika. Nie jest dużym turystycznym molochem, co za tym idzie szczyci się swoją autentyczną, grecką naturalnością i niepowtarzalnym charakterem jej mieszkańców:
https://www.facebook.com/discoverplacesofficial/videos/572701546241853/
Nadrzędnym celem wyprawy jest przekazanie Wam wszelkich kulinarnych i przyrodniczych tajników, smaków, zapachów oraz widoków, które zbieraliśmy przez ostatnie 20 lat. Punktem wyjściowym naszych aktywności są najdoskonalszej jakości regionalne produkty, o których przygotowaniu, przetwarzaniu, hodowli, połowach oraz całej reszcie opowiemy Wam najpiękniej jak potrafimy.
Poza naszymi aktywnościami będziecie mieli również okazję (solo lub w podgrupach) do własnoręcznego odkrywania greckich doskonałości gotując wszystko na co przyjdzie Wam ochota, a co akurat będzie rosło w koło, co znajdziecie na targu lub osobiście wyciągniecie z morza.
Zapraszamy Was do zapoznania się z programem wyprawy oraz wszelkimi ważnymi informacjami, które bardzo skrupulatnie dla Was zebraliśmy.

Link do wydarzenia

Galeria z wyjazdu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s